VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

29. Jún 2023

Poistka proti inflácii zlyháva. Výnosy realitných fondov ohrozuje aj obľuba práce z domu.

Realitné fondy sú kolektívne investičné nástroje, ktoré zhromažďujú peniaze od investorov a investujú ich do komerčných nehnuteľností.

29. Máj 2023

Investovanie do nehnuteľností vs. investovanie zabezpečené nehnuteľnosťou. Aký je rozdiel?

“Znie to až príliš dobre na to, aby to bola pravda”. Myšlienka, ktorá napadne mnohým skúsenejším investorom po informácii, že sme v oblasti nehnuteľností za minulý rok dokázali svojim investorom vyplatiť výnos až 15,21%.

19. Máj 2023

Úvery na bývanie sú v súčasnosti pre mnohých ľudí nevyhnutnosťou

Úvery na bývanie sú v súčasnosti pre mnohých ľudí nevyhnutnosťou, keďže cena nehnuteľností v posledných rokoch neustále stúpa. Napriek tomu, že úvery na bývanie sú v mnohých prípadoch jediným spôsobom, ako si môžu ľudia dovoliť kúpiť vlastné bývanie, existujú aj riziká spojené s týmito úvermi.

28. Apríl 2023

Sme blízko bodu obratu na úrokových sadzbách. Ako investovať v takýchto časoch?

Jednou z možností pre investorov je zvážiť investície do dlhopisov s pevným výnosom. Dlhopisy majú fixné úrokové sadzby, čo znamená, že ich výnosy sa nebudú meniť s rastúcimi úrokovými sadzbami. Tento druh investícií môže byť najvhodnejší pre tých, ktorí hľadajú stabilné a predvídateľné príjmy.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať