VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

18. August 2022

Ako získať úver pre podnikateľov na obchodné/nebytové priestory

Väčšina začínajúcich podnikateľov sa prioritne sústredí na získanie financií, ktoré investuje do samotného podnikania a až sekundárne rieši financie na podnikateľské priestory. Preto sa častokrát uchýlia k alternatíve prenájmu priestorov. Niekedy je to výhodou, inokedy zas nie. Ak uvažujete nad kúpou obchodných priestorov, kde budete vykonávať svoju činnosť, môžete tak urobiť za pomoci úveru pre podnikateľov alebo za pomoci našej služby vovlastnom.sk.

12. August 2022

Odkladanie kúpy vlastného bývania vás vyjde draho

Kým sme boli deťmi, túžili sme byť dospelými. Keď sme sa stali dospelými, túžili sme sa osamostatniť. Keď sme sa už osamostatnili, túžime bývať vo vlastnom. Je to prirodzený proces nášho bytia a v princípe ide aj o akýsi pocit úspechu, stať sa nezávislým a mať niečo ,,svoje“. Mnohým však v tomto kroku bráni jediné a to - nedostatok finančných prostriedkov.

28. Február 2022

Férová cesta k vlastnému bývaniu formou prenájmu s možnosťou odkúpenia neskôr

Jedinečný rent-to-own systém, teda prenájom nehnuteľností s možnosťou odkúpenia neskôr. Už nemusíte čakať kým splníte požiadavky bánk alebo našetríte dostatočnú hotovosť. Ponúkame vám možnosť nájsť si vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú za vás kúpime, prenajmeme vám ju a vy si ju môžete odkúpiť neskôr, a to za vopred dohodnutých podmienok.

27. Apríl 2022

Prenájom podnikateľských priestorov s možnosťou odkúpenia neskôr

Systém rent-to-own, teda prenájom s odkúpením neskôr môžete využiť aj pre získanie nehnuteľností určených na podnikanie. Nájdite si vhodnú nehnuteľnosť, ktorú za vás kúpime, prenajmeme vám ju, a vy si ju od nás môžete odkúpiť neskôr, keď vám to podnikanie umožní. Cena, za ktorú ju od nás neskôr odkúpite, sa počas celého obdobia nezmení.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať