VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

22. September 2022

Podnikáte v prenájme, alebo vo vlastnom? Každá možnosť má svoje výhody i nevýhody

Byť sám sebe šéfom je túžbou mnohých, no nie každému sa podarí spojiť príjemné s užitočným a rozbehnúť úspešný biznis. Zarábať si službou, ktorávás baví, slušne vynáša a zároveň slúži a pomáha iným, znie ako ideálna predstava.

14. September 2022

Plánujete prenajať nehnuteľnosť? Ponúkame vám užitočné rady

Vlastniť nehnuteľnosť alebo uvažovať o investícii do nehnuteľnosti za účelom zisku, je aj v súčasnosti dobrá voľba a spôsob, ako uchovať a zúročiť svoje peniaze. Okrem toho, že nehnuteľnosť môžete predať a zabezpečiť si tak určitý jednorazový zisk, máte tiež možnosť vytvoriť si vďaka nej pravidelný pasívny príjem, a to práve jej prenajímaním.

9. September 2022

Daň z dedičstva nehnuteľnosti. Čo ma to bude stáť?

Každého, kto zdedil nehnuteľnosť čaká dedičské konanie. Viete však, či ste povinný platiť daň z dedičstva nehnuteľnosti? Hoci dedičstvu prechádzajú smutné udalosti, je potrebné myslieť aj na práva a povinnosti, ktoré z neho vyplývajú. Do dedičstva patrí nielen majetok, ale aj dlhy.

26. August 2022

Ako postupovať pri kúpe nehnuteľnosti

Kúpa nehnuteľnosti býva vždy veľkým krokom v živote človeka. Nájsť si svoj vysnívaný byt či dom môže chvíľu trvať, ale iste nám dáte za pravdu, že je to tá príjemnejšia časť. Proces nadobudnutia vlastníckeho práva k nehnuteľnosti je už o niečo zložitejší.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať