VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

24. Január 2023

Ste realitný maklér? Naberajte a predávajte nehnuteľnosti rýchlejšie a flexibilnejšie.

Získavanie klientov a naberanie nehnuteľností je jedna z najnáročnejších činností realitných maklérov. V spolupráci s nami však dokážete predávajúcim ponúknuť viac a odlíšiť sa od svojej konkurencie, a to pridanou hodnotou, flexibilnejšími možnosťami a individuálnym prístupom ku klientom.

19. Január 2023

Čo dokážeme zažiť na realitnom trhu s hypotékami za jeden rok?

Banky sa za posledné roky predbiehali, ktorá dá nižšiu úrokovú sadzbu a my sme sa stále mohli ľahko dostať k vlastnému bývaniu, poprípade aj k investičnej nehnuteľnosti. Dokonca aj v časoch korona krízy, mnohí predpovedali zmenu v podobe rastu úrokových sadzieb. Podelím sa s Vami o moju osobnú skúsenosť ako bývalej bankárky.

3. Január 2023

Ako výhodne a okamžite predať nehnuteľnosť v čase recesie?

Trh s nehnuteľnosťami je v čase recesie vo všeobecnosti menej aktívny a ceny nehnuteľností môžu byť nižšie ako v období ekonomickej prosperity. Napriek tomu je stále možné predať nehnuteľnosť hneď a za rozumnú cenu, ak sa budete riadiť týmito radami.

18. November 2022

Hypotéka a príjem zo zahraničia?

V dnešnej dobe čoraz viac Slovákov pracujúcich v zahraničí uvažuje o kúpe nehnuteľnosti, aby po návrate na Slovensko mali zabezpečené bývanie. Banky ku klientom s príjmom zo zahraničia majú iný prístup ako k tým, ktorí si vybavujú hypotéku s príjmom zo Slovenska.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať