VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

19. Máj 2023

Úvery na bývanie sú v súčasnosti pre mnohých ľudí nevyhnutnosťou

Úvery na bývanie sú v súčasnosti pre mnohých ľudí nevyhnutnosťou, keďže cena nehnuteľností v posledných rokoch neustále stúpa. Napriek tomu, že úvery na bývanie sú v mnohých prípadoch jediným spôsobom, ako si môžu ľudia dovoliť kúpiť vlastné bývanie, existujú aj riziká spojené s týmito úvermi.

22. Marec 2023

Máte hypotéku aj spotrebnú pôžičku s enormnou splátkou? Poradíme, či sa vám oplatí odklad splátok úveru.

Veľké percento Slovákov spláca viacero pôžičiek naraz. Medzi najpopulárnejšie kombinácie patrí práve hypotekárny úver a spotrebná pôžička, respektíve, leasing. Problémom je zvyčajne extrémne vysoká splátka. Čo robiť v takejto situácii? Je dobrým riešením odklad splátok úveru alebo predčasné splatenie?

10. Marec 2023

Kúpa nehnuteľnosti na firmu: Ako sa dá financovať komerčná nehnuteľnosť bez úveru?

Kúpa nehnuteľnosti na firmu je medzi podnikateľmi veľmi obľúbená. Prináša totiž možnosť odpisov, ktoré dokážu významne znížiť daňový základ. Čo však robiť v prípade, že nechcete alebo nemôžete dostať bankový úver na financovanie kúpy vlastnej nehnuteľnosti?

28. Február 2023

Pôjdu ceny nehnuteľností dole? Pozrite si aktuálne predikcie.

Plánujete kúpu nehnuteľnosti a rozmýšľate nad tým, či by ste mali konať hneď, alebo je lepšie počkať? Pôjdu ceny nehnuteľností dole v najbližších mesiacoch, alebo treba počítať s ich ďalším rastom? Pripravili sme si pre vás prehľad tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali brať do úvahy.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať