VoV Blog

Jedinečný rent-to-own systém VoVlastnom vám radi predstavíme aj prostredníctvom série užitočných VoV blogov. Sledujte náš web a o všetkom sa dozviete vždy z prvej ruky.

20. Február 2023

Drahšie hypotéky na Slovensku: Ako získať vlastné bývanie, keď vám to nevychádza?

Vysoká inflácia spôsobila, že Európska centrálna banka je nútená postupne zvyšovať základné úrokové sadzby. Tie podľa predpokladov Raiffeisen Research začiatkom roka 2023 presiahnu úroveň 3 %, čo nie sú dobré správy pre záujemcov o nové bývanie.

9. Február 2023

Máte vybratú nehnuteľnosť, ale nemáte financie? Takto kúpite bývanie pre mladých bez hypotéky!

Podarilo sa vám nájsť vašu vysnívanú nehnuteľnosť, avšak nemáte našetrených niekoľko desiatok tisíc eur, aby ste si ju mohli kúpiť v hotovosti? Bývanie pre mladých si môžete zaobstarať aj bez vlastných zdrojov, hypotéky a pôžičiek od blízkych! Ako na to?

1. Február 2023

Ako bude vyzerať realitný trh na Slovensku v roku 2023? Poznáme najnovšie predpoklady vývoja!

Mnohí preto s napätím čakajú, čo prinesie rok 2023. Dostaví sa konečne pokles cien nehnuteľností? Ako aktuálna situácia na trhu ovplyvní výšku nájmov? Prinášame vám prehľad najnovších predikcií, ktoré by ste rozhodne mali poznať!

24. Január 2023

Ste realitný maklér? Naberajte a predávajte nehnuteľnosti rýchlejšie a flexibilnejšie.

Získavanie klientov a naberanie nehnuteľností je jedna z najnáročnejších činností realitných maklérov. V spolupráci s nami však dokážete predávajúcim ponúknuť viac a odlíšiť sa od svojej konkurencie, a to pridanou hodnotou, flexibilnejšími možnosťami a individuálnym prístupom ku klientom.

Newsletter

Nechajte nám váš e-mail a občas vám pošleme newsletter, čo máme nové.

Odoslať