Investujte s nami. Vaše peniaze budú nielen zarábať, ale aj pomáhať.
Investovanie do nehnuteľností sa pokladá za jednu z najbezpečnejších foriem investovania.Investície zabezpečené nehnuteľnosťamiMožnosť predčasného vyplateniaNadštandardný a garantovaný výnosSpolupráca so stabilnou spoločnosťou
Ponúkame vám možnosť výhodne investovať do portfólia nami spravovaných nehnuteľností, a to bez zbytočných starostí či investovaného času. Investovanie s nami je nielen výnosné, ale aj prospešné.

Náš inovatívny spôsob investovania do nehnuteľností je zabezpečený rovnako kvalitne, ako si banky zabezpečujú svoje investície pri poskytovaní hypoték a úverov.

Naše investičné príležitosti sú však výnosnejšie.


Po rokoch skúseností investujeme s vopred a jasne nastavenými stratégiami, ktoré generujú výnos vysoko nad štandardom realitného trhu.


Po rokoch skúseností investujeme s vopred a jasne nastavenými stratégiami, ktoré generujú výnos vysoko nad štandardom realitného trhu.

Prečo s nami?

BizPartner a.s. vznikol v roku 2010 a v súčasnosti je materskou firmou skupiny spoločností podnikajúcich pod značkou BizPartner Group, s ktorými pôsobí v 12-tich krajinách EU.

Počas pôsobenia sme prešli viacerými vývojovými etapami spojenými s prípravou, realizáciou a financovaním developerských projektov. K tejto činnosti sa postupne prirodzene pridalo financovanie nákupu nehnuteľností pre tretie strany s prevažným zameraním na nehnuteľnosti určené na bývanie, ktoré je v súčasnosti významnou časťou nášho podnikania.

„Naše portfólio nehnuteľností sa neustále rozrastá po celom území Slovenska.“
Pridajte sa k skupine investorov www.vovlastnom.sk a participujte na výnosoch tejto zaujímavej a prospešnej služby spolu s nami.
Detailné informácie ohľadom investičných podmienok vám radi predstavíme osobne alebo online.
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár nižšie.

Chcem vedieť viac o investovaní s vovlastnom.sk.

Investícia, ktorá zarába aj pomáha!

Headquarters
BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

člen skupiny BizPartner Group
www.bizpartnergroup.com

bizpartner@bizpartner.sk
+421 948 895 603

Používanie cookies
Ochrana osobných údajov
Česká Republika
BizPartner Group CZ s.r.o.
Výstavní 1928/9
701 00 Ostrava

Nemecko a Rakúsko
BizPartner Group GmbH
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spolupráca s realitnými kanceláriami Inzercia nehnuteľností Pre investorov