Často kladené otázky

Vieme, že v živote môžu nastať rôzne situácie, ktoré môžu skomplikovať vaše plány a nie na všetko sa dá pripraviť. Dôležité je, aby ste s nami v takom prípade komunikovali. Jedným z možných riešení takejto situácie je predĺženie doby rezervácie, ďalším riešením je ponúknuť nehnuteľnosť inému záujemcovi tak, aby ste neprišli o už uhradenú akontáciu.
Vlastníkom nehnuteľnosti je naša spoločnosť, a to až do vyplatenia kúpnej ceny klientom. K doplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie aj predčasne, a to bez poplatkov. Klient, ktorý si nehnuteľnosť rezervoval sa stáva jej vlastníkom hneď po uhradení celej kúpnej ceny.
Áno, predĺženie doby rezervácie je v prípade potreby možné. Dôležitá je pre nás ale komunikácia a aby sme sa o tejto požiadavke dozvedeli včas.
Áno, po vzájomnej dohode je možné nehnuteľnosť ďalej prenajímať.
Áno, po vzájomnej dohode je možné nehnuteľnosť rekonštruovať.
Áno, nehnuteľnosť je možné po dohode aj flexibilne splácať pravidelnými alebo mimoriadnymi splátkami.
K predčasnému vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie, a to bez poplatkov.
Negatívny zápis v úverovom registri nemusí byť problémom. Dôležité sú pre nás okolnosti, úmysel a vaša situácia. Snažíme sa nájsť individuálne riešenie pre každého klienta.
S nami je proces omnoho jednoduchší ako v banke. Dôležitá je pre nás schopnosť klienta uhradiť dohodnutú výšku akontácie a úmysel nehnuteľnosť vyplatiť v dohodnutom čase.
Áno, môžete si vybrať z ponuky všetkých realitných kancelárii a súkromnej inzercie na trhu. Pošlite nám informácie o nehnuteľnosti, ktorú ste si vybrali, my ju posúdime a vypracujeme vám k nej ponuku.
Nie, rezervácia nehnuteľnosti nemá vplyv na úverové zaťaženie klienta. Takouto rezerváciou si len zaistíte nehnuteľnosť za jej aktuálnu cenu napriek neustálemu rastu cien nehnuteľností na trhu, čo vám neskôr môže pri žiadaní hypotéky naopak pomôcť.
S nami je proces posudzovania klienta omnoho jednoduchší ako v banke. Informácie o vašom príjme sú pre nás síce dôležité, no dôležitejší je váš úmysel a spôsob, akým plánujete za rezervovanú nehnuteľnosť doplatiť.
 

Poslať otázku