Blog

Investícia do nehnuteľnosti bez financií

Investícia do nehnuteľnosti bez financií

Naskytla sa vám skvelá príležitosť výhodne kúpiť nehnuteľnosť, ale momentálne nemáte ešte dostatok úspor? Banka vám môže požičať. Ale aj nemusí. Ak sa stane tá druhá možnosť a banka vám z nejakého dôvodu pôžičku neschváli, viete aké máte ďalšie možnosti? Ako prvé vám pravdepodobne napadnú rýchle peniaze od nebankovky. No naviazať sa na vysoké úroky a vracať takmer dvojnásobok nie je veľmi rozumné riešenie. Na vyriešenie takejto situácie pre vás máme unikátnu tretiu možnosť. Nemusíte sa uchýliť k rýchlym peniazom, ani prenechať túto šancu dobrej kúpy niekomu inému. Jednoducho vám dáme priestor a čas, aby ste si došetrili sami, alebo si vylepšili svoju životnú situáciu a neskôr požiadali o hypotéku znova. My vám zatiaľ danú nehnuteľnosť zafinancujeme, vy ju budete užívať ako vlastnú, rekonštruovať či dokonca prenajímať ďalej a na jej vyplatenie budete mať čas aj niekoľko rokov. Naša služba vám ponúka viac, ako len okamžitý prístup k vami vybratej nehnuteľnosti.

Ponúkame vám aj bezpečné riešenie investície. Z dôvodu neustáleho rastu cien nehnuteľností sa kúpa vlastného bývania neodporúča odkladať na neskôr, pretože neskôr za ňu zaplatíte ešte viac. Vďaka našej službe VOVLASTNOM.sk si cenu nehnuteľnosti zafixujete podľa momentálnych cien na trhu a napríklad o pár rokov alebo aj skôr, keď na ňu získate peniaze, nebudete potrebovať ani o euro viac. Potom sa už nebudete musieť zapodievať aktuálnymi cenami nehnuteľností, pretože pre vás bude platiť rovnaká cena ako v deň jej rezervácie. Vďaka nám si zabezpečíte jednoduchú a výhodnú kúpu, pretože my držíme s vami.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára, emailu alebo telefonicky.« späť na všetky články

Kontaktný formulár

Headquarters
BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

člen skupiny BizPartner Group
www.bizpartnergroup.com

bizpartner@bizpartner.sk
+421 948 895 603
Česká Republika
BizPartner Group CZ s.r.o.
Výstavní 1928/9
701 00 Ostrava

Nemecko a Rakúsko
BizPartner Group GmbH
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spolupráca s realitnými kanceláriami Inzercia nehnuteľností Pre investorov