+421 948 895 603

Blog

staralubovna.png

Moderné a ekologické bývanie na vidieku

Byty vhodné na každodenné, víkendové bývanie alebo ako investícia.

V centrálnej časti riekou obklopenej historickej obce Plaveč, nachádzajúcej sa neďaleko mesta Stará Ľubovňa, sa pripravuje moderný projekt bytového komplexu pozostávajúceho z dvoch 5 podlažných budov. Ich architektonické stvárnenie reflektuje skutočnosť, že projekt bude realizovaný vo vidieckej oblasti a zároveň rešpektuje veľkosť a prevedenie existujúcej okolitej zástavby. Obec sa nachádza len 16 km od svojho okresného mesta Stará Ľubovňa, 10 km od poľských hraníc a necelých 50 km od Prešova. Jej prístupnosť uľahčí aj schválená výstavba obchvatu Plavnica.

Plaveč svojim obyvateľom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, základnú školu s materskou školou, zdravotnícke služby, obecnú knižnicu či dobrovoľný hasičský zbor. Medzi pamiatky obce patrí Rímskokatolícky kostol sv. Margity či Hrad Plaveč, ktorý bol postavený koncom 13. storočia.

Prenájom s možnosťou odkúpenia neskôr.

Prenájom s možnosťou odkúpenia neskôr.

Bytový komplex Plaveč ponúka celkom 40 bytových jednotiek odstupňovaných o výmerách od 28 do 118 m2. Jedná sa o 1 až 5 izbové byty, pričom každý bude mať minimálne jeden vlastný balkón. Budovy budú realizované v energetickej triede A0 a parkovanie bude pripravené v dostatočnej kapacite na prízemí priamo pod budovami ako aj v ich okolí.

Bytové jednotky sa budú odovzdávať v štandarde ako holobyty, no v prípade individuálneho záujmu ich je možné dokončiť na kľúč podľa požiadaviek zákazníka. Holobyty budú mať realizovateľné omietky stien, biele maľby, vchodové dvere, elektrické rozvody, kúrenie, rekuperáciu, podlahové potery, vonkajšie a vnútorné parapety. Balkóny budú realizované na komplet. Byty budú navyše od seba oddelené akustickými priečkami a akustickými vložkami v poteroch.

Výstavba komplexu je naplánovaná na jún 2022 s odovzdávaním bytov v júli 2023.

Celú ponuku bytov a viac informácii nájdete na www.bytyplavec.sk

Tento projekt je unikátny aj spôsobom odkúpenia bytov, ktorý developer v spolupráci so službou www.vovlastnom.sk svojim potenciálnym záujemcom okrem klasického odkúpenia ponúka. Budúci majitelia majú po úhrade rezervačného poplatku na doplatenie zvyšnej sumy bytu až niekoľko rokov od nasťahovania. Túto možnosť ponúkajú tým, ktorý momentálne nespĺňajú podmienky pre získanie hypotéky a potrebujú viac času na vysporiadanie svojej finančnej situácie.

Tento unikátny koncept financovanie nehnuteľností, ktorý táto služba ponúka, je možné aplikovať aj na iné nehnuteľnosti a developerské projekty na území Slovenska.« späť na všetky články

Kontaktný formulár

Headquarters
BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

člen skupiny BizPartner Group
www.bizpartnergroup.com

bizpartner@bizpartner.sk
+421 948 895 603
Česká Republika
BizPartner Group CZ s.r.o.
Výstavní 1928/9
701 00 Ostrava

Nemecko a Rakúsko
BizPartner Group GmbH
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spolupráca s realitnými kanceláriami Biznis zóna