+421 948 895 603

Blog

Nový rozmer investovania

Investovanie do nájomných nehnuteľností

Bežné investovanie do nehnuteľností sa na Slovensku dlhodobo teší pomerne veľkej obľube. Prečo? Ide totiž o veľmi bezpečnú a relatívne stabilnú investíciu s uspokojivým výnosom. Na druhú stranu, príprava a správa takejto “investičnej nehuteľnosti” vyžaduje určité znalosti, čas a financie. Pri výbere nehnuteľnosti sa pripravte na pomerne náročný prieskum trhu, dobrý odhad pri výbere vhodnej nehnuteľnosti či zmluvnú agendu. Tento proces môžete zveriť do rúk profesionálov no počítajte s nákladom ďalších pár tisíc eur za takéto služby.

Po kúpe nehnuteľnosti prichádzajú na rad drobné úpravy či jej rekonštrukcia. Až potom sa môžete pustiť do hľadania vhodných nájomníkov. Kúpou a prenajatím nehnuteľností to však ešte stále nekončí. Priebežne musíte riešiť problémy s nájomníkmi, ich striedanie, počítať s výpadkami nájmu, zabezpečovať drobné úpravy či zúčastňovať sa domových schôdz. Ak by ste aj tomuto procesu radi vyhli a využili služby správcovskej firmy, môže vás to stáť aj viac ako 10% ročného nájomného.

Nastať môžu ale aj nepríjemné situácie v podobe ochladenia trhu s nehnuteľnosťami, zvýšenia úrokových sadzieb či vedľajšie efekty vysokej inflácie, ktoré môžu mať podstatný vplyv na rentabilitu investícii do nehnuteľností. Ako sa efektívne chrániť? Existuje časovo pohodlnejší a efektívnejší spôsob investovania do nehnuteľností.

Investovanie do nehnuteľností

Investovanie do nájomných nehnuteľností

Investovanie do nájomných nehnuteľností, ktoré nadštandardne zarába a zároveň pomáha.

Skupina BizPartner Group už viac ako 8 rokov podniká v oblasti nájomných nehnuteľností, kde svojim investorom ponúka možnosť participovať na výnosoch veľmi zaujímavým, pohodlným a skutočne bezpečným spôsobom. Ide o investovanie do nehnuteľnosti, ktoré skupina nakupuje prostredníctvom svojej služby vovlastnom.sk, vďaka ktorej je zabezpečená 100 % obsadenosť a výrazne vyšší výnos, ako pri bežnom investovaní do nehnuteľností.

“Investujeme do nehnuteľností, ktoré nakupujeme pre vopred známych zákazníkov a za vopred dohodnutých časových a finančných podmienok. Vďaka nášmu modelu nehnuteľnosti nakupujeme pod ich trhovú hodnotu a vždy majú zabezpečený nadštandardný pravidelný výnos. Týmto spôsobom sme pre klientov nakúpili už viac ako 300 nehnuteľností a dopyt po našej službe neustále rastie”.

Martin Fodor, CEO, BizPartner Group

Práve z týchto dôvodov je tento spôsob investovania do nájomných nehnuteľností bezpečný, predvídateľný a výnosný. Na výške výnosov sa negatívne neprejaví ani ochladenie trhu, inflácia, korekcia cien nehnuteľností, či zmena hypotekárnych úrokových sadzieb.

“V roku 2021 sme dosiahli výnos až 12% p.a.”

Chceli by ste vedieť viac o možnostiach investovania do nájomných nehnuteľností s nami? Kliknite sem alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421911660535.« späť na všetky články

Kontaktný formulár

Headquarters
BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

člen skupiny BizPartner Group
www.bizpartnergroup.com

bizpartner@bizpartner.sk
+421 948 895 603
Česká Republika
BizPartner Group CZ s.r.o.
Výstavní 1928/9
701 00 Ostrava

Nemecko a Rakúsko
BizPartner Group GmbH
Augsburger Str. 33
107 89 Berlin
Spolupráca s realitnými kanceláriami Biznis zóna